درباره فارما آرنیکا


فعالیت Pharmarnica از سال 1395 در تهران و با ارائه خدماتی با کیفیت در حوزه اطلاع رسانی دارویی (به خصوص در حوزه ی مغز و اعصاب و روان) آغاز گردید و در مدت کوتاهی به یکی از گزینه های محبوب در ایران تبدیل شد. ما در Pharmarnica مشتری محوری را قطب نمای حرکت خود قرار داده ایم و همواره تلاش می کنیم در طول فرآیند اطلاع رسانی دارویی ، تشخیصی، درمانی بالاترین ارزش را برای کاربران خلق کنیم و از این طریق در راه بهبود تجربه بیماران و ارتقای سلامت جامعه قدم برداریم.

کلینیک تخصصی مغز و اعصاب و روان در سال ۱۳۹۵ کار خود را اغاز کرد .

فاز نخست این کلینیک دردرمان بیماری های مغزو اعصاب، شامل سکته های مغزی ، بیماری پارکینسون، افسردگی ، وسواس ، اختلالات اضطرابی و بی خوابی و بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب و روان فعالیت خود را شروع نمود.

فاز دوم در راستای توانمند سازی شناختی و ارایه ی خدمات توانبخشی جهت بیماران مبتلا به فراموشی (آلزایمر) و سایر بیماری هایی از این دست همچون دمانس بوده است.

در سال ۱۳۹۵ این مرکز پس از انجام تحقیقات گسترده بر روی بیماران مبتلا به سکته ی مغزی، افسردگی و سایر اختلالات مرتبط با بیماری های مغز و اعصاب و روان، فعالیت خود را گسترش داد. همچنین مطالعه بر روی روش های نوین درمان این بیماران، با استفاده از دستگاه rTMS وتشخیص دقیق و درمان بیماری های حوزه ی مغز و اعصاب و روان، شامل افسردگی های شدید، اضطراب، وزوز گوش، میگرن، پارکینسون، سکته های مغزی، فلج بلز، خشم، دو قطبی، اسکیزو فرنی، سردرد های تنشی با استفتده ازامکانات به روزتشخیصی و درمانی پزشکی دنیا، خدمات خود را ارائه نموده است. لازم به ذکر است که پردازش سیگنال های مغزی با کمک و همکاری تیم مهندسی پزشکی و نوروساینس این کلینیک، روش هایی نوین را در کشورعزیزمان ایران ارائه نموده است که بازتابی جهانی نیز با چاپ مقالات متعدد معتبر ISI در سایت هایی مانند IEEE و Biomedical Engineering و غیره، با رویکردی کاملا منطبق با استاندارد های جهانی در دستاورد های خود داشته است.

این مرکز با تدارک تجهیزات پیشرفته و با ارایه خدمات جامع و راه اندازی مرکز جامع توانبخشی در فاز بعدی، با خط و مشی و اهداف راهبردی، با جدیت و حساسیت بسیار در تلاش است تا بیماران و هموطنان گرامی از روش های موثر درمانی بهره مند شده و حد اکثر توانایی خودرا بازیابند.

افراد مجرب و متخصصین تیم درمان نوروسرجری و نورولوژی و روانپزشکی و مهندسی پزشکی و دارو تراپی این کلینیک به شرح زیر معرفی می گردند:

دکتر شیما نوروزیان


سرکار خانم دکتر نوروزیان فارغ التحصیل رشته ی داروسازی از دانشگاه Manila کشور فیلیپین و دانشگاه علوم پزشکی مازندران ساری و تهران کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی Clinical Psychology، ارائه خدمات روانشناسی و روان درمانی در زمینه های فردی و خانواده به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین- مشاوره ازدواج، زوج درمانی، طلاق و پیش از ازدواج – روانشناسی رابطه – درمان مشکلات روحی و روانی و سایر اختلالات خلقی و شخصیتی اعم از اختلال دوقطبی، بی خوابی، حملات اضطرابی و دردهای بدنی ناشی از تنش های روانی برای همه گروه های سنی – تست های روانشناسی – ارائه پادکست های مشاوره، وبینارهای روانشناسی و گروه درمانی – مشکلات زناشویی، فرزندپروری – کار روی اعتیاد و ارتباط های عاطفی و روش های درست ارتباط با نوجوانان – خدمات روانشناختی برای والدین
وی متعهد و موفق در ارائه خدمات دارویی و به بیماران، با سابقه ی درخشان ، که با تجربه های علمی و آکادمیک و عملی در ایجاد مشاوره های دارویی در داروسازی بالینی و مدیریت دارو، تاثیرات بسزایی در بهبود عملکرد کلینیک داشته اند. ایشان دارای دانش گسترده در مورد عملکرد درمانی دارو ها و مدیریت داروخانه و تامین دارو های کمیاب حوزه های مختلف ، به خصوص داروهای سرطانی به روز دنیا، اولا جهت کنترل و درمان بیماری وثانیا کاهش استرس های بیماران و خانواده دهای این عزیزان می باشند. علاوه بر این ، سابقه اثبات شده ایشان مطابق با بازخورد های مثبت گرفته شده، نه تنها در زمینه مشاوره ی مناسب به مراجعان، بلکه با نگرش همدلانه نسبت به بیماران در حوزه های مختلف به خصوص بیماری های مغز و اعصاب و اعصاب و روان در کلینیک های شخصی خود در تهران بسیار حائز اهمیت است.

علاوه بر این، همزمان با مدیریت بخش بازرگانی و داروتراپی کلینیک مغز و اعصاب و روان، ایشان از مدیران اصلی این کلینیک و عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آرنیکا دانش نیکتا به شماره ثبت ۱۳۹۹۳۰۴۰۰۹۰۱۰۷۲۱۷۷ نیز می باشند.

دکتر مهران نیک روان


آقای دکتر مهران نیک روان بنیان گذار مرکز تحریکات مغناطیسی مغزی در کلینیک مغز و شناخت و کلینیک خصوصی مغز و اعصاب و روان در شعب مختلفی در ایران و کویت و عراق (با عنوان specialist و trainer کمپانی REMED کره ی جنوبی) شناخته شده می باشد. ایشان در ضمن عضو بنیاد ملی نخبگان با اولین ثبت اختراع و چاپ مقالات معتبر در زمینه ی تشخیص اتوماتیک بیماری های دیسک کمر و تشخیص و یافتن نقاط کانونی بیماری Epilepsy به کمک هوش مصنوعی با همکاری دانشگاه تهران می باشد. همچنین ساخت دستگاه rTMS وانجام پردازش های سیگنال های EEG در بیماران افسردگی شدید ، قبل و بعد از انجام rTMS ، از دستاورد های ایشان می باشد. ایشان با عنوان دکترای مهندسی پزشکی که همزمان با مدیریت بخش R&D ، از مدیران اصلی این مرکز و ریاست هیئت مدیره ی شرکت آرنیکا دانش نیکتا نیز می باشند.

دکتر رادنوش پشم فروش


آقای دکتر رادنوش پشم فروش فوق تخصص اینترونشنال نورورادیولوژی و متخصص مغز و اعصاب ، سکته مغزی،از دانشگاه زوریخ سوئیس،فارغ التحصیل تخصص نورولوژی از دانشگاه شهید بهشتی تهران،استادیار دانشگاه.

دکتر علی محمد عبدلیان


آقای دکتر علی محمد عبدلیان متخصص اعصاب و روان،متخصص و درمان گربیماری های افسردگی شدید، اضطراب، وسواس فکری و عملی، دو قطبی، اسکیزوفرنی، سردرد های تنشی با دستگاه .rTMS

دکتر اسماعیل صفاری


آقای دکتر اسماعیل صفاری متخصص اعصاب و روان متخصص و درمان گربیماری های افسردگی شدید، اضطراب، وسواس فکری و عملی، دو قطبی، اسکیزوفرنی، سردرد های تنشی با دستگاه . rTMS

دکتر کی سان موذنی


آقای دکتر کی سان موذنی متخصص در درمان و جراحی انواع تومورهای مغز و نخاع، درمان بیماری های دیسک و ستون فقرات، جراحی لیزری دیسک کمر و گردن، درمان انواع سردرد.

دکتر بهنام جبه داری


آقای دکتر بهنام جبه داری بورد تخصصی بیماریهای مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، عضوهیت علمی دانشگاه.

دکتر سید هادی عقیلی


آقای دکتر سید هادی عقیلی متخصص جراحی مغز و اعصاب ، دیسک و ستون فقرات و جراحی آندوسکوپی مغز، جراحی های پیچیده ی ستون فقرات

چشم انداز سال های 2022-2023:


همکاری علمی کلینیک با کمپانی های مهندسی پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی ایران و کره ی جنوبی و دانشکده های مهندسی دانشگاههای آمریکایی و استرالیایی یکی از الویت های کلینیک در سال جاری میلادی می باشد.

مشاوره رایگان در واتس آپ